• -40%

Carbon Air2 - Dámske závodné plavky arena W Powerskin FBSLOB čierne

319,00 €
191,40 € Zľava 40%
S DPH
Farba
Veľkosť pretekárskych dámskych plaviek

Tabuľka veľkostí

Množstvo
Vypredané

Ak ste nenašli Vašu veľkosť alebo produkt nie je dostupný, napíšte nám na obchod@ready2swim.sk.

Lepšie. Ľahšie. Rýchlejšie.

Spevnenie svalov nikdy nebolo tak príjemné ako s novou generáciou karbónových závodných plaviek arena powerskin Carbon Air 2 navrhnutých pre dokonalejšie pocit ľahkosti, komfortu a voľnosti pohybu.

Carbon Air 2 využívajú rovnakú technológiu ako predchodca Carbon Air. Horizontálne karbónové vlákna zaisťujú inteligentný kompresiu svalov, ,, zamknutí'' vlákien v kritických miestach, kde dochádza k prepätiu a zlepšujú stabilitu stredu tela.

Vnútorná podšívka Carbon Air 2 sa skladá z 3 oddelených častí tak, aby poskytovala tú najlepšiu voľnosť pohybu. U dámskych plaviek to znamená menšie stlačení hrudníka, tak aby nebolo obmedzené dýchanie. U pánskych jammer je menší tlak na svaly okolo bedier.

Novinkou pri Carbon Air 2 je absencia klasických postranných lepených švov. To znamená väčšiu voľnosť pohybu, pružnosť a komfort v jednom. Iba jeden šev na zadnej strane dodáva pocit ,, druhej kože ". Plavky sa viac prispôsobí telu a tiež sa lepšie obliekajú. Ďalšou výhodou iba jedného švu je menšia absorpcie vody a tým aj lepšie hydrodynamický efekt.

- z jedného kusu materiálu

- iba jeden lepený šev na zadnej strane

- horizontálne karbónové vlákna

- ultraľahký materiál

- neabsorbujú vodu

- dodávajú pocit ,, druhej kůže''

- dobre sa obliekajú

Pre koho sú vhodné?

Powerskin Carbon Air 2 sú vhodné predovšetkým pre středotraťaře a vytrvalcov  (tzn. vzdialenosti 200,400,800,1500 metrov).

materiál

65% polyamid, 34% elastan, 1% CARBON FIBRE