POWERPACK ovsená tyčinka jablková štrúdľa 70g Peeroton

2,69 €
S DPH

Zdravá náhrada jedla z mladých ovsených vločiek, malý obedový balíček do tašky pre každodenný život a šport. 267-296 kcal a nízky glykemický index. Skvele chutí - zasýti - dodá síl.

Farba
Množstvo

Ak ste nenašli Vašu veľkosť alebo produkt nie je dostupný, napíšte nám na obchod@ready2swim.sk.

Táto obzvlášť stráviteľná a bohatá sacharidová tyčinka vyrobená ručne z mladých ovsených vločiek bez priemyselného cukru podporuje využitie potenciálu fyzického a duševného výkonu. Okrem toho tento produkt zvyšuje reakčný objem, schopnosť sústrediť sa a vytrvalosť.

  • Dlhodobá dostupnosť energie
  • Vysoká žalúdočná a črevná tolerancia aj pri intenzívnom strese
  • Ručne vyrobená tyčinka z ovsených vločiek bez priemyselného cukru a bez sladidiel
  • Veľa lahodných chutí, niečo pre každého.
Použité ovsené vločky sa používajú aj na výrobu detskej výživy, pretože sú oveľa stráviteľnejšie ako bežne používané ovsené vločky.

ÚČINOK

Pretože ovsené vločky tvoria najväčší podiel ako surový produkt, konzumáciou tyčinky máte optimálny prísun uhľohydrátov s nízkym glykemickým indexom, čo znamená, že cukor v krvi sa zvyšuje len pomaly a dlho zostáva na rovnakej alebo pomaly klesajúcej úrovni. Glykemický index pridaných plodov je tiež veľmi nízky.

FITNESS

Slúži ako zdravá náhrada jedla v každodennom živote a poskytuje dlhodobú energiu pri cvičení. Vďaka vysokej žalúdočnej a črevnej tolerancii sa odporúča aj počas tréningu / súťaže.

Špeciálny proces pečenia zaisťuje konzistenciu tyčinky pri vysokých aj nízkych vonkajších teplotách, a preto zostáva ľahko jedlá vo všetkých situáciách.

VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV

BEZ DROŽDIA

Tento produkt je vyrobený ručne.

Vyrobené v Rakúsku.

 

ZLOŽENIE

ZLOŽENIE: Ovsené vločky (47%), sirup z cukrovej repy, rastlinné oleje (palmový, repkový, voda, emulgátor: mono a diglycerid mastných kyselín), sladené kondenzované odstredené mlieko (odstredené mlieko, cukor), drvené vlašské orechy (3%), sušené jablkové kúsky (2%), mletá škorica (0,75%), prírodná aróma.

Alergény sú vyznačené hrubým písmom.

Môže obsahovať stopy pšenice, jačmeňa, vajec, sóje, arašidov, orechov a oxidu siričitého. Nevhodné pre ľudí, ktorí netolerujú lepok.

Môže obsahovať škrupiny orechov. Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

 

100 položky