arena B PWSKIN Super Hero ST 2.0 Jr. batman

arena B PWSKIN Super Hero ST 2.0 Jr. batman

51,60 €
S DPH
S DPH
Farba
Detská veľkosť

Tabuľka veľkostí

Množstvo
Na sklade

Ak ste nenašli Vašu veľkosť alebo produkt nie je dostupný, napíšte nám na obchod@ready2swim.sk.

POWERSKIN ST 2.0 Materiál Powerskin ST 2.0 je pokračovaním generácia úspešného materiálu Powerskin ST, ktorý prešiel novým technologickým rozvojom a pritom si pri vylepšené výkonnosti materiálu zachoval priaznivý pomer ceny za kvalitné pretekárske plavky. Pretekárske plavky Arena z materiálu Powerskin ST boli jedny zo najdlhšie vyrobených plaviek Arena, ktoré spĺňali náročné kritériá pravidiel FINA. Nové pretekárske plavky z materiálu ST 2.0 sú vyrobené z troch hi-tech tkanín pre zlepšenie funkčnosti a pružnosti. Nový dizajn zaručuje zlepšenie podpory stredu tela a stlačenie svalov. Zároveň vylepšuje komfort a odolnosť vďaka umiestneniu ergonomických švov a vystužených ramenných popruhov. EXTRA FLEXIBILNÉ TKANINA PRE LEPŠIE VÝKONY Dokonalejšie hi-tech tkanina s extra odolnými nízko profilovými švy zaručuje výnimočnú pružnosť, optimálne stlačenie svalov a absolútnu slobodu v pohybe. Výsledkom je vysoko účinná závodná kombinéza minimalizujúce povrchový odpor na mimoriadny hydrodynamický efekt. LEPŠIE PODPORA a stlačený STREDU TELA A NÔH Nové rozmiestnenie švov prináša zlepšenie technickej funkčnosti oproti predchádzajúcej sérii ST. Švy sú začlenené na prednú stranu dámske aj pánske kombinézy a rozširujú sa na zadok.

Rozmiestnenie švov zlepšuje kompresiu cieľové skupiny svalov, stredu tela a nôh, ktorá plavci dovoľuje zostať vo vode stabilný a silný.

Vystužené ramenné popruhy LEPŠIA KOMFORT A ODOLNOSŤ ST 2.0 majú nový dizajn ramenných popruhov s extra vystužením uprostred a zároveň poskytujú lepšiu podporu v ramenách a v hornej časti chrbta.

Powerskin ST 2.0 sú k dostaniu aj v juniorskej variante. Materiál 71% polyamid, 29% elastan

Cieľová skupina Závodné plávanie

1 ks