Carbon Glide - Dámske pretekárske plavky

Carbon Glide - Dámske pretekárske plavky

459,00 €
S DPH
S DPH

    

Dámska veľkosť

Všetko o pretekárskych plavkách

Množstvo
Na sklade

Ak ste nenašli Vašu veľkosť alebo produkt nie je dostupný, napíšte nám na obchod@ready2swim.sk.

Chcete zažiť ten najlepší pocit kĺzanie vo vode? Môžete sa úplne novými pretekárskymi plavkami arena Powerskin Carbon Glide. Technológia je vďaka dvojitej vrstve materiálu a extrémne hustej sieti karbónových vlákien absolútne unikátne. Ľahký, jemný, ale dostatočne pevný materiál s nízkym profilom zaisťuje ideálne sklz vo vode, vďaka ktorému s menším úsilím doplávate ďalej po obrátkach a pri splývania. Technológia husto tkané karbónové mreže predstavuje celosvetovo jediné technické pretekárske kombinézy s vysokou pevnosťou karbónového vlákna vloženého do ľahkej, vysoko elastické, a zároveň pevné tkaniny. To znamená, že sú vertikálne a horizontálne vlákna tkaná do mreže, tak aby podporovala a vtedy stlačila kľúčové skupiny svalov. Správna kompresia u pretekárskych kombinéz je dôležitým prvkom pre zníženie odporu pri plávaní a zvýšenie účinnosti a výkonu. Carbon Cage technológia sa uzamkne presne tam a vtedy, ak sa dosiahne kritickú úroveň napätia, maximalizuje stlačenie v zónach, kde a kedy je stlačenie potreba. Zachováva si pružnosť a umožňuje voľnosť pohybu. Vnútorný systém prúžkov podporuje a stabilizuje stred tela.

Hydroglide fabric - hladká, jemná a ľahká tkanina s nízkym profilom
Carbon light cage fabric - tesne tkaná karbónová mreža, ktorá podporuje a stláča kľúčové skupiny svalov bez pocitu zovretia
Unique internal taping - vnútorný systém pásikov stabilizuje a aktivuje veľké skupiny svalov dôležité pre výkon

Odporúčania
Plavky sú o niečo viac kompresný než arena Powerskin Carbon Air2, ale oveľa menej ako arena Powerskin Carbon Core FX. Preto sú veľmi pohodlné pre vytrvalcov na dlhé trate.

Materiál
Hydroglide vrstva: 58% polyamide, 42% elastane

Druhá vrstva: 64% polyamide, 34% elastane, 2% karbónové vlákna

Cieľová skupina
Závodné plavci najmä středotraťaři a vytrvalci (200,400,800,1500 metrov).

Veľkosť zodpovedá rade Carbon Air. Kto má radšej plavky viac upnuté a sťahujúce, voľte o veľkosť menšiu ako Carbon Air2.

P003663_730
1 položky