M Powerskin Carbon Air2 - Pánske pretekárske plavky arena

M Powerskin Carbon Air2 - Pánske pretekárske plavky arena

239,00 €
S DPH
S DPH

KARBÓNOVÁ TECHNOLÓGIA:

Uhlíkové vlákno sa skladá z veľmi tenkých prameňov uhlíka – dokonca tenších ako ľudský vlas – ktoré je možné stočiť dohromady ako priadzu a potom vtkať do látky. Je päťkrát pevnejšia ako oceľ a dvakrát tuhšia, ale váži iba jednu tretinu jej hmotnosti.

Vďaka tkaniu elastomérových priadzí cez špeciálnu mriežku z uhlíkových vlákien slúži vlastná pevnosť a tuhosť uhlíkových vlákien ako ochranná tkanina, ktorá reguluje naťahovanie vystužením tkaniny, akonáhle je dosiahnutá kritická úroveň napätia, čím sa zabráni nerovnomernému poškodeniu prepätím.

Závodné plavky arena obsahujú tieto uhlíkové vlákna, a tak využíva všetky vlastnosti tohto materiálu: pevnosť, pružnosť, ľahkosť.

Pánska veľkosť

Všetko o pretekárskych plavkách

Množstvo
Na sklade

Ak ste nenašli Vašu veľkosť alebo produkt nie je dostupný, napíšte nám na obchod@ready2swim.sk.

Najpopulárnejšie závodné plavky arena Powerskin Carbon Air2 sú vyrobené z jedného kusu materiálu a sú obľúbené pre svoju ideálnu kompresiu, flexibilitu a pohodlie. Horizontálne karbónové vlákna zaisťujú inteligentnú kompresiu svalov, "zamknutie" vlákien v kritických miestach, kde dochádza k prepätiu. Zvyšujú stabilitu stredu tela.

Hodí sa pre závodných plavcov na stredné trate a vytrvalcov (200 až 1500 metrov). Hodí sa pre začínajúcich pretekárov, ktorí preferujú flexibilitu.

Horizontálne karbónové vlákna zaisťujú inteligentnú kompresiu svalov, "zamknutie" vlákien v kritických miestach, kde dochádza k prepätiu a zlepšujú stabilitu stredu tela.

Vnútorná podšívka Carbon Air2 sa skladá z 3 oddelených častí tak, aby poskytovala tú najlepšiu voľnosť pohybu.

U dámskych plaviek to znamená menšie stlačenie hrudníka, tak aby nebolo obmedzené dýchanie. U pánskych jammerov je menší tlak na svaly okolo bedier.

Absencia klasických postranných lepených švov znamená väčšiu voľnosť pohybu, pružnosť a komfort v jednom.

Iba jeden šev na zadnej strane dodáva pocit „druhej kože“. Plavky sa viac prispôsobia telu a tiež sa lepšie obliekajú.

Ďalšou výhodou iba jedného švu je menšia absorpcia vody a tým aj lepší hydrodynamický efekt.

Materiál: 65% polyamid, 34% elastan, 1% carbon fibre

P001130_853
1 ks