• -40%

Mizuno Wave Aero 18

140,00 €
84,00 € Zľava 40%
S DPH
RÝCHLO DOPREDU

Bežecký model Mizuno Wave Aero 18 vás nadchne predovšetkým inovatívnou technológiou medzi podrážky Mizuno Enerzy pre extrémne vysoké pohodlie a plávajúce pocit pri vašom tréningu. Rýchla a ľahká závodná obuv. Technológia X10 predlžuje opotrebenie a spoločne s DynamotionFit podporuje trakciu.

Kategória: tempovat / tréningová bežecká obuv

Tlmenie: 6/10 Pocit ľahkosti: 7/10 Rýchlosť: 7/10 vlastnosti: - Konštrukcia zvršku DynamotionFit ponúka dokonalé padnutie, pohodlie a pocit ľahkosti - Ľahšie U4iC medzipodrážka pre vynikajúce tlmenie, ľahkosť a rýchlosť - Užite si prémiový plávajúce pocit vďaka nejinovativněšímu materiálu mezidpodešve Mizuno Enerzy - Technológia podošvy X10 predlžuje opotrebenie a podporuje trakciu parametre
Veľkosť bežeckej obuvi
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Ak ste nenašli Vašu veľkosť alebo produkt nie je dostupný, napíšte nám na obchod@ready2swim.sk.

Prejdite zábavou s rýchlym tempom s týmto výkonným modelom, ktorý vás odpruží od zeme smerom k vášmu ďalšiemu kroku v kombinácii s materiálom Mizuno Enerzy a predĺženou vlnovou doskou do prednej časti chodidla.

Technológie

DynamotionFit
Mizuno Dynamotion Fit technológia založená na 3D analýze tela v pohybe. Vytvára strih, vďaka ktorému odev aj obuv dokonale padne a poskytuje voľnosť pohybu.

Mizuno Wave
Unikátna technológia, ktorá kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku - odpruženie a stabilitu.
Pri behu je telo nadmerne zaťažované, a preto je dôležitá správna kombinácia odpruženia a stability na zníženie rizika zranenia.
Vlnová doska poskytuje výborné odpruženie rozptýlením sily nárazu na väčšiu plochu. Stabilita vlnovej technológie je získaná konštrukčným rozdielom medzi vonkajšou a vnútornou stranou topánky, a tým odoláva stlačeniu medzipodošvy v najviac zaťažovaných oblastiach. Základné prvky odpruženia a stability vo vlnovej doske môžu byť navrhnuté pre akéhokoľvek bežca a výsledok je najľahšia, technologicky vyspelá, výkonnostná športová obuv.

X10
X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na pätnú časť podrážky, teda na jej nejzatěžovanějšiu časť. Predlžuje týmto životnosť a odolnosť topánky.

Mizuno Enerzy
MIZUNO ENERZY FOAM je špeciálny materiál-pena v medzipodošve, dodávajúci obuvi bezkonkurenčné mäkkosť a odpruženie a súčasne odolnosť. Oproti predchádzajúcim materiálom je 17% mäkšie a zaisťuje o 15% vyššie návrat energie z dopadu.

U4iC
Cieľom značky Mizuno je podporiť čo najefektívnejší pohyb, poskytnúť maximálny komfort a celkový zážitok eufórie z behu. Technológia U4iC posúva latku opäť o kus vyššie. Špeciálna zmes materiálu medzipodošvy U4iC je o 30% ľahšia ako predchádzajúci ap +, napriek tomu si zachováva rovnaké vlastnosti odpruženie a pohodlia, ktoré bežci od značky Mizuno očakávajú.

1 ks