POWERSKIN PRIMO JAMMER

POWERSKIN PRIMO JAMMER

395,00 €
S DPH
S DPH

PRVÉ ZÁVODNÉ PLAVKY S HYPERFORCETM Tkanina arena HYPERFORCETM poskytuje najvyššiu celkovú kompresiu, ktorá kedy bola spojená s výnimočným pohodlím, spolu s vylepšenou hydrodynamikou. Vďaka revolučným tensoelastickým vlastnostiam tkaniny arena HYPERFORCETMPowerskin Primo predefinuje kompresiu. iny umožňuje až o 50% viac roztiahnutia než štandardné tkaniny, čo umožňuje veľký rozsah pohybu, ktorý doteraz nebol nikdy predstavený, pričom zachováva silnú kompresiu. Navyše textúra kanálikov na kľúčových miestach zlepšuje hydrodynamiku.

Pánska veľkosť
Množstvo
Na sklade

Ak ste nenašli Vašu veľkosť alebo produkt nie je dostupný, napíšte nám na obchod@ready2swim.sk.

Powerskin Primo sú inovatívne závodné plavky, ktoré ponúkajú plavcom kompletné riešenie v jednom. Zahŕňa najvyššiu kompresiu, maximálne pohodlie a vynikajúcu hydrodynamiku. Tensoelastická tkanina (HyperforceTM):

Používa revolučnú tkaninu HyperforceTM, ktorá kombinuje silnú kompresiu s výnimočnou elasticitou. To umožňuje plavcom voľný pohyb vo vode a zároveň poskytuje vysokú kompresiu, čo prispieva k lepším výkonom. , aby zlepšoval hydrodynamiku, znižoval odpor vody a maximalizoval rýchlosť a výkon vo vode.

Trvalo hydrofóbne TPU vlákna: Materiál obsahuje vlákna z TPU, ktorý poskytuje maximálnu odolnosť proti vode po celú dobu životnosti plaviek.

Interná konštrukcia lepenia: Poskytuje silnú podporu pre nohy a boky , čo pomáha plavcom udržať optimálnu polohu tela počas pretekov. 

Konštrukcia X-páskov: Zaisťuje stabilný stred a prepája boky s hornou časťou tela, čo pomáha obmedziť nadmernú rotáciu trupu.  

Individuálne nastavenie výšky pása (pre mužov): Pre mužov umožňuje výnimočná elasticita tkaniny HyperforceTM individuálne nastavenie výšky pása od nízkej po vysokú.

006962_100
1 položky